PODB Damdagen 2018-2019
Gespeelde
Damdagen Geplande Damdagen
1 Dammen over de IJssel in Heino 8-sep x Dammen over de IJssel  Heino
2 Witte van MoortWesterhaar 20-okt x Witte van Moort      Westerhaar
3 Eelen & Rhaan 3-nov Eelen & Rhaan     Eelen & Rhaan
4 Lelystad 17-nov x Lelystad      Lelystad
5 Vrieling Toernooi 28-dec x Vrieling Toernooi       Dedemsvaart
6 Hammerdammer 12-jan x Hammerdammer      Den Ham
7 AD&M-damtoernooi††† 23-feb x AD&M-damtoernooi††† Hardenberg
8 SSS Kampen             2-mrt x SSS Kampen             Kampen
9 HartholtOlie/DOS 23-mrt x HartholtOlie/DOS†††††† Heino
10 EDC Enschede 11-mei EDC Enschede Enschede
Hoofdklasse
Aantal
Naam Plaats rating damdagen punten
1 Sjoerd Koopman Rotsterhaule 1267 7 18
2 Ab Steenbergen Raalte 1032 5 10
3 Bert Aalberts Dedemsvaart 1368 4 10
4 Alex Boxum Emmeloord 1187 3 6
5 Wiebren de Vries Dronten 1012 2 5
6 Leo Peters Gramsbergen 1021 2 5
7 Gerwin Mollink Den Ham 1146 4 4
8 Jan Snijder Urk 976 3 4
9 J. Rensink Zwolle 945 2 4
10 Jaap Huizinga Groningen 1057 2 3
11 Arie Heikoop Kampen 937 1 3
12 S.Parbhoe Amstelveen 976 1 3
13 Gerlof de Jong Dronten 995 1 3
14 Wouter Sosef Hoogeveen 1000 1 3
15 Michiel Luiten Zeist 1006 1 3
16 N.Kruyswijk Diemen 1046 1 3
17 Jan Riesthuis Culemborg 1052 1 3
18 Floris Tol Eelde 1054 1 3
19 Dick Siegers Almere 1119 1 3
20 Jan van Veen  Nijkerk 1152 1 3
21 Theo Leonť Borne 1162 1 3
22 Krijn ter Braake Amstelveen 1281 1 3
23 Rienk van Marle Wapenveld 1319 1 3
24 Jan van Dijk Ureterp 1426 1 3
25 Michiel Kroesbergen    Emst 1439 1 3
26 Henk Kamminga Dronten 952 2 2
27 Siep Hamster Dronten 968 2 2
28 Cyril Sluisdom Lelystad 1021 2 2
29 Sam Pryor Lelystad 1038 2 2
30 Bert Begeman Groningen 1077 2 2
31 Jan v.d. Kolk Hasselt 938 1 2
32 Geert Lubberink Winschoten 967 1 2
33 Luit Haan Enschede 984 1 2
34 L.Pocorny Amsterdam 994 1 2
35 Gerard Bruins Hoogeveen 1004 1 2
36 Jeffrey Steen Vriezenveen 1066 1 2
37 Jonathan Wilbrink Enschede 1100 1 2
38 W. Dekker Kampen 1104 1 2
39 Evert v.d. Pol Lunteren 1116 1 2
40 Gino Schirinzi Enschede 1154 1 2
41 Rick Hakvoort Wezep               1319 1 2
42 M. Stempher Kampen 1372 1 2
43 Bertwin Letteboer Westerhaar 1 2
44 Enzo de Vries Hollandscheveld 812 1 1
45 Julian Arrindell Den Ham 821 1 1
46 Gert Brink Dedemsvaart 910 1 1
47 H. Reuvekamp Kampen 932 1 1
48 Cees Barends Lelystad 942 1 1
49 Nicole de Vries Hoogeveen 947 1 1
50 Dick Halma Deventer 951 1 1
51 Gert Drent Vroomshoop 956 1 1
52 Boike Mathoera Almere 963 1 1
53 Meint de Vries Assen 966 1 1
54 Roland Kreeft Hoogeveen 973 1 1
55 Joop Kip Dronten 1004 1 1
56 M.Kruyswijk Diemen 1005 1 1
57 Jeroen Schokker Veendam 1025 1 1
58 Lolke Huitema Tersoal 1039 1 1
59 Bert Zijlstra Lelystad 1040 1 1
60 Teunvan Gelder Kampen 1041 1 1
61 H.Vos Hengelo 1042 1 1
62 Harry Hoonhorst Nijverdal 1051 1 1
63 Damon Winter Dedemsvaart 1074 1 1
64 Hans de Knikker Reewijk 1085 1 1
65 Jaap v.d. Werfhorst Nijkerk 1095 1 1
66 Dennie van Dijk Drachten 1097 1 1
67 Rik Smit Hijken 1122 1 1
68 Raoul Alias Curacao 1162 1 1
69 Gert-Jan Hoeve Steenwijk 1187 1 1
70 Roep Bhawamibhiek Amstelveen 1197 1 1
71 N. Lugthart Vollenhove 1213 1 1
72 Lambert-Jan Koops  Frankrijk 1231 1 1
73 Jan Schippers Westerhaar 1241 1 1
74 Niek Kloppenburg Almelo 1243 1 1
75 Rick Hakvoort Wezep 1319 1 1
Totaal 104
Eerste Klasse
Aantal
Naam Plaats rating damdagen punten
1 Gerrit Klompenhouwer Winterswijk 845 8 16
2 Gert Brink Dedemsvaart 786 6 13
3 Roel van Benthem Belt Schutsloot     5 10
4 Marcel Zwiers Hollandscheveld 821 6 8
5 Edwin Meiresonne Genemuiden 867 4 8
6 Koert Meuleman Westerhaar 850 4 7
7 Julian Arrindell Den Ham 821 3 7
8 Enzo de Vries Hollandscheveld  812 5 6
9 G.Woolderink Wierden 916 2 6
10 Willem Fokkert Hellendoorn 760 5 5
11 Klaas Mondria Wolvega 848 3 5
12 Jan van de Vegt Den Ham 755 2 5
13 Eddie Weijman Renkum 740 2 4
14 Ludwig Munnink Enschede 871 2 4
15 Henk Bunskoek Dedemsvaart 725 2 3
16 Jan Siegers Dedemsvaart 869 2 3
17 H.Reuvekamp Kampen 932 2 3
18 Mans Veltink Hardenberg 2 3
19 Albert-Hendrik Snijder Urk 709 1 3
20 Matťo Boxum Emmeloord 715 1 3
21 Jan Heutink Genemuiden 730 1 3
22 Hans Braakman Den Ham 760 1 3
23 J. Kiewiet Kampen 777 1 3
24 Roelof Schippers Westerhaar 824 1 3
25 J. v Oosterhout Breda 830 1 3
26 Jan Starke Oude Pekela 855 1 3
27 Gijsbert Meuleman Westerhaar 900 1 3
28 Siep Altena Balk 918 1 3
29 Jan Koopman Hengelo 945 1 3
30 Gert Drent Vroomshoop 956 1 3
31 J.Folkers Steenwijk 979 1 3
32 Henk Kamminga Dronten 982 1 3
33 Jan Huisman Bergentheim     1 3
34 DaniŽl Boxem Emmeloord     1 3
35 Hans Braakman Vroomshoop 760 2 2
36 Henk Brouwer Dedemsvaart 766 2 2
37 R. Barkema Zwolle 769 2 2
38 Hilco Harms Dedemsvaart 843 2 2
39 Han Tuenter Westerlee 865 2 2
40 Jerk Otten Diever 731 1 2
41 Pascal Strijker Hoogeveen 739 1 2
42 Lisa Scholtens Hoogeveen 795 1 2
43 Cor Darwinkel Hoogeveen 834 1 2
44 Gerrit Kruger Hengelo 839 1 2
45 Jan Veneman Wierden 860 1 2
46 Heddy Andringa Offringawier 900 1 2
47 J. Wezenberg Kampen 919 1 2
48 Jan Timmer Coevorden 947 1 2
49 W.Cnossen Eindhoven 969 1 2
50 Jan Snijder Urk 976 1 2
51 Gerben Overweg Hardenberg 1 2
52 Lauran Hazen Zuidwolde 725 1 1
53 Henk Wensink Hattemerbroek 728 1 1
54 Jan Kieftenbeld Heino 764 1 1
55 A Bouwer Zeewolde 794 1 1
56 Jan Schuttevaar Wierden 802 1 1
57 S.Saib Amsterdam 807 1 1
58 Gerard v.d. Meulen Dedemsvaart 807 1 1
59 Anton Visscher Zwartsluis 822 1 1
60 Rene Runhaar Hilversum 826 1 1
61 Remco Visser  Apeldoorn 839 1 1
62 Geert Boxum St. Jansklooster 845 1 1
63 Renco Oostindjer Hoogeveen 855 1 1
64 P. Toeter IJsselmuiden 858 1 1
65 Jeanet Stel Diever 859 1 1
66 Maikel Schotman Heino 865 1 1
67 Bť Brakels Sellingerbeetse 878 1 1
68 Gerard Haarman Dalfsen 882 1 1
69 Wijnand Groen Lelystad 900 1 1
70 Martin Bosch Gramsbergen 908 1 1
71 J.Vos Hengelo 937 1 1
72 Jan van der Kolk Zwartsluis 938 1 1
73 Cees Barends Lelystad 942 1 1
74 G.Lubberink Winschoten 992 1 1
75 G.Assen Amsterdam 1 1
76 D.Peters Winschoten 1 1
http://toernooibase.kndb.nl/Afbeeldingen/Logoprov/blanco.gif
Totaal 128
Tweede Klasse
Aantal
Naam Plaats rating damdagen punten
1 Eddie Weijman Renkum 740 5 13
2 Marcel Bauwer Dedemsvaart 639 7 11
3 Gepke Koopman Rotsterhaule 6 11
4 Bennie Hendriks Eelen&Rhaan 672 7 10
5 Ton OrriŽns Sinderen 681 7 9
6 Aart Hanekamp Dronten 610 5 9
7 Gerard Endeman Vroomshoop 589 5 8
8 Henk Brouwer Dedemsvaart 766 4 8
9 Rene Runhaar Bussum 827 3 8
10 M.Freriks Borne 662 4 6
11 DaniŽl Boxum Emmeloord 2 6
12 Fons ten Broeke Borne 703 4 5
13 Albert Hendrik Snijder Urk 589 3 5
14 Robby ter Harmsel Dedemsvaart 685 3 5
15 Matheo Boxum Emmeloord 715 2 5
16 Johan Lensink Nieuw Heeten  442 2 4
17 mw. J.Braakman Den Ham 518 2 4
18 Willy Roelofs Dedemsvaart 633 2 4
19 Willem Fokkert Eelen&Rhaan 760 2 4
20 Janick Lanting Bad Nieuweschans 2 4
21 Johan Meiresonne Genemuiden 754 3 3
22 Evert Rolleman  Hardenberg  3 3
23 T.Sprink Voorburg 705 2 3
24 Jan Slotman Vroomshoop 706 2 3
25 Dylano Stoter Bad Nieuweschans 2 3
26 Herjan Overweg Hardenberg 2 3
27 G.Gase Amsterdam 480 1 3
28 Kries Kalidien Amsterdam 547 1 3
29 Siegfried Hanenberg Ede 570 1 3
30 H. Landman Kampen 646 1 3
31 H. de Groot Lelystad 683 1 3
32 H. Brink Kampen 740 1 3
33 Anne de Jong Lelystad 771 1 3  Richard de Rooij  Wedde 1
34 Demi Peters Bunde ( D )  1 3  Grieko Kruijer  Wedderveer 1
35 Jan Rosenkamp Heino 1 3  Harrie Luchtenberg  Hellendoorn 1
36 Jacob Hart  Enschede 1 3
37 Bart-Jan Kortleven Hoogeveen 1 3
38 Charell Schuller Hoogeveen 1 3
39 Elise Schouten Hoogeveen 1 3
40 J. de Leeuw Ijsselmuiden 1 3
41 Dennis Versluis Wilhelmshafen (D) 1 3
42 Alinde Koops  Zwolle 1 3
43 H.Meulman Heino 2 2
44 Herman Loots Winschoten 2 2
45 Jamy Loots Winschoten 2 2
46 Nicky Loots  Winschoten 2 2
47 Bertus Machielsen Nijverdal 750 1 2
48 Bert Schoonhoven Dronten 756 1 2
49 Bennie Lawant Westerhaar 762 1 2
50 Jacco de Reus Heino 764 1 2
51 Jan Starke Winschoten 855 1 2
52 Gerrit de Boer Diever 1 2
53 mw. T.M.Cnossen Eindhoven 1 2
54 Siebe Kortleven Hoogeveen 1 2
55 Jan van Agteren Lelystad 1 2
56 M. Dijkstra Luttelgeest 1 2
57 E.Reiling Rheezerveen 1 2
58 Sandra Brakels Stadskanaal 1 2
59 Roel van Benthem Zwartsluis 1 2
60 J. v. Marle Kampen 606 1 1
61 H.Pierik Wierden 613 1 1
62 G. Modders Kampen 667 1 1
63 Klaas Compagner Heino 685 1 1
64 C.Eilander Heino 694 1 1
65 H.Bunskoek Dedemsvaart 725 1 1
66 G.Boxum St.Jansklooster 746 1 1
67 Berend van Lenthe Raalte 747 1 1
68 Jan Kieftenbeld Heino 764 1 1
69 L.Munnink Enschede 871 1 1
70 Dinant Voort Den Ham 1 1
71 G.J.v.d. Werf Diemen 1 1
72 Geert Wuffen Diever 1 1
73 J.Overheim Gramsbergen 1 1
74 L.Overheim††††††††††††† Gramsbergen 1 1
75 H.Veltink Hardenberg 1 1
76 Harrie Luchtenberg Hellendoorn 1 1
77 Marianne Veld Hoogeveen 1 1
78 Mart Slim Hoogeveen 1 1
79 S van Dijk Ijsselmuiden 1 1
80 Ger Braspenning Lelystad 1 1
81 Patrick Theelen Lelystad 1 1
82 J. Dijkstra Luttelgeest 1 1
83 Roy Verveer Rotterdam 1 1
84 Richard de Rooij Wedde 1 1
85 Grieko Kruijer Wedderveer 1 1
Totaal 154
Controle
Dammen over de IJssel Hoofdklasse 12
EersteKlasse 12
TweedeKlasse 21 45
Westerhaar Hoofdklasse 8
EersteKlasse 8
TweedeKlasse 9 25
Lelystad Hoofdklasse 12
EersteKlasse 4
TweedeKlasse 12 28
Dedemsvaart Hoofdklasse 32
EersteKlasse 48
TweedeKlasse 34 114
Den Ham Hoofdklasse 8
EersteKlasse 16
TweedeKlasse 16 40
Hardenberg Hoofdklasse 8
EersteKlasse 16
TweedeKlasse 32 56
Kampen Hoofdklasse 16
EersteKlasse 16
TweedeKlasse 16 48
Heino Hoofdklasse 8
EersteKlasse 8
TweedeKlasse 14 30
Enschede Hoofdklasse
EersteKlasse
TweedeKlasse 0
Totaal Hoofdklasse 104 correct
EersteKlasse 128 correct
TweedeKlasse 154 correct
Algemeen Totaal: 386