Nico Kruyswijk sterke winnaar AD&M-damtoernooi.
Hoofdklasse groep 1 1. N.Kruyswijk, Diemen 5 pnt; 
2. A. Boxum, Emmeloord 3 p; 
3  R. Bhawamibhiek, Amsterdam 2 p.
4  B.Begeman Groningen 2p.
Groep 2 1. S.Parbhoe, Amstelveen 5p; 
2. A.J.Steenbergen, Raalte 3p;
3. M.Kruyswijk, Diemen 2p.
4. J.Huizinga, Groningen 2p.
Eerste klasse Groep 1 1. J.Folkers, Steenwijk 4p; 
2. W.Cnossen Eindhoven 4p; 
3. G.Lubberink,Winschoten 2p         
4. K.Mondria, Wolvega 2p.             
Groep 2 1. G.Klompenhouwer, Winterswijk 4p; 
2. H.Tuenter, Winschoten 4p;
3. K.Meuleman, Den Ham 3p.   
4. S.Saib, Amsterdam 1p
Groep 3 1. G.J.Brink, Hardenberg 4p; 
2. J.A.Arrindell, Den Ham 4p;
3. E.de Vries, Hollandscheveld,  2p 
4. D.Peters, Winschoten 2p
Groep 4 1. R.v. Benthem, Belt-Schutsloot  4p; 
2. M. Zwiers Holland- scheveld 4p; 
3. W.Fokkert, Elen & Rhaan, 3p.   
4. H.Braakman Vroomshoop 1p.
Tweede klasse Groep 1 1. M.Boxum, Emmeloord 5p;  
2. J.Starke, Winschoten 3p; 
3. H.Veltink, Hardenberg 2p.   
4. G.J.v.d. Werf, Diemen 2p.
Groep 2 1. D.Boxum, Emmeloord 4p; 
2. mw. T.M.Cnossen, Eindhoven 4p;
3. E.Weijman, Renkum  3p.   
4  H.Bunskoek, Dedemsvaart 1p.
Groep 3 1. J.Lanting, Winschoten 5p; 
2. F.ten Broeke, Haaksbergen 3p;
3. H.Brouwer, Dedemsvaart  3p   
4. T.Orriens, Sinderen 1p
Groep 4 1. R.Runhaar, Bussum 5p; 
2. R.ter Harmsel, Dedemsvaart 4p;
3. L.Munnink, Enschede 2p.   
4. B.Hendriks Elen & Rhaan  1p
Groep 5 1. C.M.Freriks, Borne 5p; 
2. T.Sprink,Voorburg 4p; 
3. M.Bauwer, Dedemsvaart  3p   
4. J.Loots, Winschoten 0p
Groep 6 1. K.Kalidin, Amsterdam 5p; 
2. E.Reiling, Rheezerveen 4p;
3. G.Endeman, Vroomshoop 3p.  
4. H.Loots, Winschoten 0p
Groep 7 1. mw. J.Braakman, Den Ham 5p; 
2. H.Overweg, Hardenberg 4p; 
3. J.Overheim, Gramsbergen 3p.    
4. N. Loots, Winschoten 0p
Groep 8 1. G.Gase,Amsterdam 6p; 
2. D.Stoter, Winschoten 3p;
3. E.Rolleman, Hardenberg  2p.                  
4. L.Overheim, Gramsbergen  1p                    
 
   
 
 
 
http://toernooibase.kndb.nl/Afbeeldingen/Logoprov/blanco.gif